دسته‌بندی نشده

خدمات پیچ رول پلاک نما

خدمات پیچ رول پلاک نما تیم کاری گلد ساب با دو دهه فعالیت و با استفاده از افراد با تجربه و خبره در زمینه خدمات پیچ رول پلاک نما برای همیهنان عزیزاماده ارائه خدمات میباشد.

خدمات پیچ رول پلاک نما

گلدساب بزرگترین ارائه دهنده خدمات پیچ رول پلاک نما در سرتاسر کشور و حتی خارج از کشور میباشدکه با استفاده از مصالح و ادوات پیشرفته در این زمینه اماده همکاری با ارگان ها ،سازمان ها،شرکت ها ،کارفرمایان خصوصی و… میباشد.

پیچ رول پلاک نمای ساختمان

در پیچ رول پلاک نمای ساختمان به جلوگیری از لغزش و از ریزش سنگ نمای ساختمان گفته میشود که این امر باعث جلوگیری از صدمات مالی و جانی میگردد که بهتر است هر چه زودتر از ریزش سنگ جلوگیری شود وسنگ نما پیچ رول پلاک گردد.

تعریف پیچ رول پلاک نما

به عملیاتی که جلوگیری از ریزش و لغزش سنگ نما میشود را گویندکه به وسایل و ابزار الات مخصوص این کار انجام میشودکه در نتیجه سنگ پرچ نما میشودو دیگر ریزش نخواهد داشت و از بد چهرگی نما نیز کاهش پیدا میکندویک نمای استاندارد را شاهد خواهیم بود.

چگونگی انجام پیچ رول پلاک نما

در اصل بسته به جنس سنگ ،نوع سنگ و ابعادسنگ ابزارالات و پیچ رول پلاک استاندارد مهیا و تهیه گرددکه سنگ نما اول میبایستی سوراخ و خزینه گردد تا پیچ رول پلاک استاندارد در ان کار گذاشته و با پیچ بند سفت گرددتا پس از حوصول اطمینان از ریزش ان شود.

چرا باید نمای ساختمان را پیچ رول پلاک کنیم

چرای این کار خیلی واضح است زیرا با جان و مال مردم و خویش نمیشود بازی کردزیرا سنگی که از ارتفاع میفتد به غیر اینکه چهره نما را زشت کرده ،ممکن است خسارات غیر قابل جبرانی را بجا بگذاردبه عنوان مثالی واضح در یکی از خیابان های کریم زند(هفت تیر)سنگی سقوط کرد و بر روی ماشینی افتاد و خسارتی بالغ بر 75میلیون به جا گذاشت ویا در سعادت اباد شخص عابری در پیاده رو تردد میکرد وسنگی از نمای ساختمان ریزش کرد وباعث فوت وی شد.پس بیایم به جای تعلل در فکر و کار،سنگ نمای خویش را پیچ رول پلاک کرده تا شاهد این مثال ها نباشیم.

پیچ رول پلاک نما چه زمانی باید اجرا گردد

 • در موقعی که سنگ در حالت لغزش است:که در این وقت سنگ از حالت اولیه خود در امده وبا هر پس لرزه ی ویا با هر طوفانی ،رانش زمینی ممکن است سنگ نما بیوفتد.
 • در مواقعی که چند سنگ از نما افتاده است:که در این موقع یک زنگ خطر برای تمامی افراد ساختمان بالخص افرادی که در پیاده رو تردد میکننداست که ممکن است چندین سنگ دیگر نیز ریزش کرده و خساراتی را وارد نماید.
 • که در این زمان فرد سازنده ساختمان بعد از اتمام سنگ کاری نما اقدام به پیچ رول پلاک ساختمان خویش میکند.

برای پیچ رول پلاک نما چه ابزارالاتی نیاز داریم

 • دریل مخصوص: که برای ایجاد فشار برای سوراخ کردن سنگ نما مورد استفاده قرار میگیرد.
 • مته مخصوص پیچ رول پلاک:که این مته ها برای ایجاد سوراخ و خزینه سنگ نمابکار گرفته میشود.
 • پیچ بندمختص پیچ رول پلاک نما:که این پیچ بندها مختص بستن پیچ بر روی نما میباشد.
 • کابل برق سیار:که برای انتقال برق به دریل و پیچ بند است.
 • پیچ مخصوص نما:که معمولا در تنوع بسیار بالایی است که برای نما از پیچ استاندارد و بسته به جنس سنگ استفاده شود.
 • رول:رول نیز از بهترین کیفیت و ماندگاری بالا و بهترین سایزبرای پیچ مورد استفاده باشد.
 • چکش ،پیچ گوشتی و…به کار میرود.

سنگ های افتاده راچگونه نصب وپیچ رولپلاک کنیم

یکی از کارهای مهم در عملیات پیچ رول پلاک نصب سنگ است زیرا سنگ هایی که ریزش  و افتاده اند و چهره نما را زشت و بد چهره کرده اند،میبایستی سنگ افتاده و خرد شده را کارفرما تهیه کرده و در اختیار تیم گلد ساب قرار دهد وبعد نسبت به جنس و اندازه سنگ 1-6سوراخ در ان ایجاده کرده و با مواد مخصوص ترکیبی پشت ان را با کارتک پوشش میدهیم و بعد ان را نصب و پیچ رول پلاک می کنیم .

هزینه پیچ رول پلاک نمای ساختمان

بسته به عوامل متعددی میباشدکه به شرح ذیل میباشد.

 • نوع پیچ رول پلاک انتخابی و تعداد استفاده ان
 • بسته به جنس و نوع سنگ
 • بسته به ارتفاع از سطح زمین
 • مدت زمان انجام پروژه

نوع پیچ رول پلاک انتخابی وتعداد استفاده ان

در نوع پیچ رول پلاک نیز بایستی دقت گرددمثلا در پیچ میتوان به پیچ استیل،پیچ استاندارد،پیچ معمولی،پیچ دو سو،پیچ چهارسو ،پیچ الماسی و… اشاره کرد.که هرکدام برای کاری ساخته شده اند.وانواع های مختلفی ودر سایز های متفاوتی میتوان یافت کرد.

در نوع پیچ انتخابی برای پیچ رول پلاک نما میبایستی به جنس ،نوع،و ضخامت سنگ دقت کرداگر پیچ کوتاه تهیه شودو سنگ ضخامتش بالا باشد قابل قبول نیست و عملا کار پیچ رول پلاک نما انجام نگرفته است .ومیبایستی پیچ به طور اصولی بین7-5سانت باشد نه بیشتر ونه کمتر چون در بطن انجام کار ،کاری صورت نگرفته است ونیز در انتخاب پیچ مورد استفاده پیچی باشد که از نظر استقامت ،مقاومت در برابر زنگ زدگی،و فشار نگه دارندگی سنگ بالا باشد.

ونیز هرچه پیچ بیشتری استفاده شود در نتیجه در مقدار هزینه لحاظ میگرددکه این نیز بسته به کار و نوع و جنس سنگ دارد.

گلدساب بنا به تجربه کاری وبا استفاده از پیچ های بسیارعالی درصدد است که بهترین پیچ و بهترین کار را ارائه دهدتا بتواند خود را درخشانتر از سایر رقبا نشان دهد.

بسته به جنس و نوع سنگ

ونیزیکی از عوامل مهم درهزینه پیچ رول پلاک،بسته به نوع و جنس سنگ میباشدزیرا تاثیر به سزایی در مدت زمان،سرعت کار،ابزار الات دارد.

به عنوان مثال :ما اگر بخواهیم پیچ رول پلاک سنگ گرانیت را نسبت به سنگ تراورتن مقایسه کنیم در سنگ گرانیت که سنگی بسیار مقاوم و سفتی ست که امر سوراخ کردن و خزینه کردن ان هم زمان بر و نیز هزینه بر  میباشد.و نیز سنگ تراورتن نسبت به سنگ گرانیت دارای مقاومت کمتریست.

بسته به ارتفاع از سطح زمین

ونیز یکی از عوامل مهم در قیمت گذاری پیچ رول پلاک نما مبحث ارتفاع از سطح زمین است که هرچه از سطح زمین فاصله بگیریم به مراتب طبقات ساختمان و جنس سنگ  نمای ساختمان هزینه نیز افزایش پیدا میکندونیز کار در ارتفاع بالا نیز برای فردی که انجام میدهد سخت و دشوار است.

مدت زمان انجام پروژه

ونیز در قیمت گذاری پیچ رول پلاک ،مدت انجام کار نیز هائز اهمیت است زیرا هرچه زمان کار بیشتر باشدیعنی نفرات بیشتر،پیچ های زیادتر ،و ابزار الات بیشتری در این کار دخیل میباشد واجرت کار نیز بالاتر میرود نسبت به کاری که 3-4 روز طول میکشدو سوای ایاب ذهاب کارکنان و بیمه شان وتهیه غذایی انها، پس در نتیجه زمان انجام کار نیز مهم میباشد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن