سندبلاست

سند بلاست خشک

سندبلاست خشک:تیم گلد ساب با تجربه وبا مهارت بیش از 20سال در امر سند بلاست خشک برای خدمات به مشتریانش،و ارائه خدمات نوین سند بلاست خشک در سرتاسر ایران اسلامی اماده ارائه خدمات به همیهنان عزیز میباشد.

نقاشی ساختمان و نورپردازی نمای ساختمان دیگر خدمات ما کی باشد

سندبلاست خشک

سند بلاست خشک به عملیات و یا خدماتی گفته می شود که برای زدودن زنگ زدگی ،کثیفی ،زنگاب،و…اطلاق میگردد که از نوع ابی ان نیست وبافشار بالای هوا این امر تحقق پیدا میکند.

سند بلاست خشک چیست

سند بلاست خشک به خدماتی گفته میشود که عملیات برداشتن لایه از سطح با مواد ساینده که با قدرت وفشار بالای هوا انجام میگرددکه این امر به خصوص در صنعت و ساختمان مورد  استفاده قرار میگیرد.

اجزای سند بلاست خشک

 • کمپرسور هوا:  (کمپرسور هوادر اصل گرفتن هوا در مخزن و خروج ان با فشار بسیار بالاست ویکی از اجزای مهم سند بلاست خشک است)
 • دیگ :(دیگ نیز مخزنی است که مواد سایینده را درون ان میریزیم و ازطریق شیری که در ان تعبیه شده وصل به لوله هدایتی میشود)
 • لوله هدایتی : (لوله ایست که هوا و مواد ساینده را از کمپورسور هوا و دیگ میگیرد و به سر نازل هدایت میکند)
 • سر نازل: (سرنازل نیز وسیله ایست که در سر لوله وصل میشود و فرد مقابل نیزاز انجا گرفته وعملیات را انجام میدهد)
 • موادساینده: ( مواد ساینده نیز ازجنس مابین سنگ ونمک میباشدکه در کارخانه خرد و ریزمیشود و در درون دیگ سند بلاست خشک ریخته میشود)
 • ماسک اکسیژن: (در عملیات سند بلاست خشک که انجام میدهیم باید ازماسک استفاده شود تا گرد خاک ناشی ازکار به ریه و شش فردکار کننده نرود وایجاد بیماری ننمایید)
 • جرثقیل: (برای جابه جایی وسایل سند بلاست خشک از انبار تا پروژه انجام کار از جرثقیل استفاده میکنیم)
 • لباس کار مخصوص: ( برای حفظ ایمنی میبایستی از لباس کار مخصوص استفاده گردد  )
 • اتصالات: ( به رابط ها بین وسایل سندبلاست خشک که بسیار مهم هستند )
 • گازوئیل: (برای سوخت دیزل ما نیاز به گازوئیل داریم ،که باید به مقدار مورد استفاده تهیه گردد که حین کار تمام نشود)
 • دیزل: (دیزل نیز دستگاهی ست برای تولید برق)

نحوه ی انجام سند بلاست خشک

در استفاده از سند بلاست خشک ابتدا دیزل را از گازوئیل پر کرده و راه اندازی میکنیم و سپس دیگ را از مواد ساینده پر میکنیم و کمپرسور را سرویس کرده و به وسیله اتصالات لوله یا همان شلنگ را وصل کمپرسور هوا میکنیم وسرنازل را سوار انتهای لوله هدایتی میکنیم و از طریق کابل برق دیزل را به کمپرسور هوا وصل میکنیم و میگذاریم کمپرسور هوا از باد اشباع شودوپس از اطمینان کامل شروع میکنیم و سپس شیر مخزن را باز کرده تا مواد ساینده به لوله هدایتی انتقال شودتا سطح مورد نظر را از الودگی و زنگاب ورسوب پاک سازی کند.

برای رنگ آمیزی صنعتی نیز نیاز به عملیات ساب پاشی می باشد

تفاوت میان واترسندبلاست وسندبلاست خشک وکارایی انها

فرق مابین این دستگاه ها (واتر سند بلاست و سند بلاست خشک) این است که واترسند بلاست با اب کار میکند و بیشتر برای شستشو نمای ساختمان ودیوارها و نیزبیشتر برای (سنگ ها،اجرها،کامپوزیت ها،شیشه ها،ماسه شسته ها ،بتن ها )کاربرد دارد در حالی که سند بلاست خشک با باد یاهمان هوا کار می کند که بیشتر در صنعت برای زدودن زنگ زدگی اهن مورد استفاده قرار میگیرد وبیشتر( اجر ها ، بتن ها،تیراهن ها یا لوله های زنگ زده)مورد استفاده قرار میگیرد.

 • نکته :سیستم دستگاهها و نوع کار کردشان نیز با هم متفاوت است.
 • و بنابر سیستم مکانی نیزباهم متفاوت است و هر دستگاه کاری خود را دارند مثال: تصور کنید  داخل یک خانه ویلایی که جنس دیواره ی ان از اجر است به نظر شما از کدام روش(واترسندبلاست – سند بلاست خشک) برای پاک سازی کثیفی و رسوبات استفاده کنیم؟

ما بسته به تجربه ودانش خود به شما سند بلاست خشک را پیشنهاد میکنیم زیرا خانه ویلایی  برق سه فاز ندارد تا ازواتر سند بلاست استفاده کنیم در ثانی اگر استفاده کنیم ممکن است به اسباب و وسایل اسیب برساندو حتی ممکن است فرد کار کننده دچار برق گرفتگی شود.

موارد مورد استفاده سند بلاست خشک

در موارد استفاده از سندبلاست خشک میتوان به پاک سازی کثیفی های اجر ،رفع زنگ زدگی های اهن در کارخانه های مواد غذایی مثلا دیگ هایی که در ان مواد غذایی در ان ترکیب میشوند اشاره کردکه بعد مدتی درون ان زنگ زده و مواد غذایی به دیواره ها چسبیده و در نهایت یک مسمومیت غذایی برای جامعه به وجود می اوردکه میتوان با سند بلاست خشک ان را ازبین برد.

قیمت سند بلاست خشک

در قیمت گذاری سند بلاست خشک بسته به عوامل زیر میباشد:

 • بسته به باز یا بسته بودن مکان اجرا
 • بسته به جرم و کثیفی سطح
 •  میتوان به میزان کار (کمتر یا بیشتربودن)
 • مسافت دور یا نزدیک
 • استحلاکات کاری

تخفیفات سند بلاست خشک

تیم کاری گلد ساب در نظر دارد برای کارفرمایان و مشتریانش تخفیفات ویژه ای را ارائه نماییدبرای بهره مندی از تخیفات تیم کاری گلد ساب فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

سند بلاست خشک فلزات

در سند بلاست خشک فلزات میتوان به سندبلاست کاری پالایشگاه ها ،کارخانجات مواد غذایی ،اسکلت های زنگ زده ساختمان هاو… اشاره کرد، که تیم کاری گلد ساب با سابقه درخشانی که از خود دارد میتوانددر امر سندبلاست خشک فلزات خدمات شایانی را از خود نشان دهدونیز از تخفیفات ویژه گلد ساب بهره مند شوند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه سندبلاست خشک به سندبلاست برتر رجوع نمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن