نماشویی

نماشویی در اراک

نماشویی در اراک . تیم و شرکت گلد ساب مفتخراست با دو ده فعالیت مستمر با تیم مجرب و ابزارالات به روز و متد و روش های جدید تا به امروز به بیش از هزاران هموطنان عزیزارائه خدمات نموده است که با رضایت هم وطنان تا به امروز در اوج بوده و ملاک ما رضایت مشتریان محترم است.

نماشویی در اراک

چرا گلد ساب

  • داشتن تیم مجرب و متعد
  • استفاده ازابزار الات بروز
  • استفاده از دستگاه های بروز

چرا نمای ساختمان را باید شست

پس از گذشت مدتی از نمایی ساختمان عواملی مانند باران .باران اسیدی . برف .خاک و گردو غبار باعث رثوب و لکه های در نمایی ساختمان شده که نمایی ساختمان را کدر کرده و باعث از دست رفتن زیبایی نمایی ساختمان میشود و برای عابر ین پیاد باعث بی توجه هی میشود و برای ان که نما بهحالت اول خود برگردد باید عمل نماشویی انجام شود .

انواع روش برای شستن نما

  • شستو شویی با داربست :شستو شو با داربست برای ساختمان هایی شش طبقه به پایین بسیار مفید بوده به دلیل ان که فردیی که روی داربست است با کنترل بیشتری روی کار و ایمنی بیشتر و کاری با کیفیت انجام میگیرد
  • شستو شوی با طناب یا راپل :این نوع شستو شویی برای برج ها استفاده میشود و هزینه این نوع کار بیشتر میباشد که زمان بر تر است و پر خطر
  • شستو شویی با بالا بر

ایمنی در نماشویی

ایمنی در نماشویی ساختمان  رعایت ایمنی یک نکته اصلی می باشد  زیرا شستشوی نمای ساختمان یکی از پر خطر ترین شغل های جهان می باشد که نیاز به دانش و تجربه در کنار استفاد از لوازم ایمنی می باشد .

دستگاه نماشویی ساختمان

دستگاه نماشویی ساختمان  دستگاه های سه فاز می باشند که برای  افزایش فشار آب استفاده میگردد عمده ترین دستگاه های نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان  عبارتند از واتر جت و واتر سندبلاستر  از دستگاه واتر جت  در امر شستشوی نمای ساختمان های سنگی که لایه های سخت بر روی آن ها وجود ندارد استفاده میگردد و از دستگاه واتر سند بلاستر برای پاک کردن و لایه برداری  از سطح نما استفاده میگردد در این دستگاه آب به همراه سیلیس  برای پاک کردن رنگ جرم و کثیفی لکه های سخت از روی نما بهره گرفته میشود.

استفاده از دستگاه واتر سندبلاستر  هزینه نماشویی ساختمان را 10 درصد افزایش می دهد از این دستگاه برای نماهای ضعیف نمی توان استفاده کرد زیرا موجب آسیب به نما میگردد و بیشتر برای  نماهای آجری از این دستگاه استفاده می گردد.

بهترین روش نماشویی ساختمان

بهترین روش نماشویی ساختمان استفاده از داربست می باشد زیرا هم موجب کاسته شدن هزینه ها ی اجرائی و هم سرعت کار را بسیار بالا خواهد برد  نقاط قوت داربست نیز ایمنی تیم اجرائی می باشد و درکنار تمام مزایا  افزایش کیفیت توسط روش شستشوی نمای ساختمان  توسط داربست می باشد.

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی یک امر بسیار متغییر می باشد و باید در محل برآورد هزینه صورت بگیرد .شستشوی نما و نماشویی قیمت ثابتی را دارا نمی باشد و برای برآورد هزینه باید تیم مشاورین ما کار شما را بازدید و در محل قیمت گذاری گردد.

نماشویی کامپوزیت

نماهای کامپوزیت به دلیل حساسیت بالا نیاز به دانش و مهارت و مواد شوینده مخصوص خود در زمینه خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ساختمان دارند استفاده از ابزار آلات غیر استاندارد و مواد غیر مخصوص می تواند  آسیب  های جبران ناپذیری را به نمای ساختمان شما وارد نماید .

حتما توجه نمایید از مواد شونده مخصوص کامپوزیت استفاده گردد در غیر این صورت می تواند موجب سوختگی رنگ کامپوزیت گردد.

تیم و شرکت گلد ساب اماده بستن قرارداد در تمامی اراک با کار فرمایان عزیزمیباشد با تماس با ما میتوانید مشاوره ازافراد با تجربه و مجرب ما استفاده کنید.

نماشویی اجر

نما های اجری نسبت به سایر نماها میبایستی بادقت بیشتر وتمرکز بیشتر انجام گردد ونیز در بیشتر مواقع چون عمر اجر نمابالاست و امکان ریختگی و زدگی بالاست با احمال کاری بالا باید اجراگردد.

ونیز در شستشو نما اجری در استفاده از مواد شستشو اجر دقت کرد که موادسایشی بیش از حد واردمجاری دستگاه نشود چون لعاب اجر رااز بین میبرد.

تیم مجرب گلدساب اماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در اراک می باشد.

نماشویی فایبرگلاس یا شیشه

نماشویی شیشه که بر حسب پارامترها یی می باشدکه به دلیل حساسیت شیشه و مواد های مخصوص ونیز ظرافت کاری نیز مطرح می باشد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن