پیچ رولپلاک

پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما ساختمان به اصول وروش هایی که با بهره گیری از انواع پیچ و رولپلاک مخصوص سنگ نما استفاده می گردد می گویند استفاده از این خدمات لازمه اطمینان ازایمنی نمای ساختمان می باشد .درصورت سقوط و ریزش سنگ نما مالکین ساختمان جوابگوی تبعات آن می باشد  و همچنین سقوط و ریزش سنگ نمای ساختمان خطرات جانی و مالی برای عابران و وسایل نقلیه ایجاد می کند.

چرا گلد ساب

پیچ رولپلاک نما تیم کاری گلد ساب با استفاده از ابزار الات روز دنیا و استفاده از مرغوب ترین پیچ رول پلاک ها و با اطمینان ورعایت اصول ایمنی اماده خدمات رسانی در زمینه پیچ رول پلاک میباشد .

در چه مواقعه باید پیچ رول پلاک کنیم

پیچ رولپلاک نما بعد از گذشت چند سال سنگ نمای شما در اثر گرما و سرم یا استفاده مصالح نا مرغوب ترک خورده یا به کلی ریزش میکند یا ب طور ی از نمای ساختمان بیرون امده و هم نمای ساختمان را بر هم میزند وهم ممکن است سقوط کرده و روی عابرین پیاد و یا اتومبیل ها شود برای جلوگیری از این نوع حوادث نمای شما نیاز به پیچ رول پلاک دارد

ابزار مخصوص پیچ رولپلاک :

پیچ رولپلاک نما ابزاری که برای خدمات ایمن سازی نمای ساختمان و یا همان پیچ رولپلاک ساختمان استفاده می گردد عبارتند از :

 • طناب و کمربند محافظ
 • دلر مخصوص
 • سنگ فرز و برش
 • پیچ ۶ سانتی متری مخصوص پ

و دیگر مواد لازم  که برای اجرای خدمات از آن بهره گرفته می شود.

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک

پیچ رولپلاک نما اهم عوامل تاثیر گذار برهزینه پیچ رولپلاک را می توان  تاثیر پذیر از نوع جنس  و رنگ سنگ نما، رگه های موجود  و کیفیت سنگ ها،ضخامت سنگ و ابعاد  برش خرده  و نحوه فذاوری سنگ ها ،نحوه نماسازی نما،مصالح مورد مصرفی،نوع دیواری که سنگ نما بر روی آن قرار گرفته است.

چرا پیج رولپلاک تیم کاری گلد ساب

 • تعهد بالا نسبت به ارائه خدمات با کیفیت بالا
 • تیم مجرب و آموزش دیده
 • استفاده از مصالح استاندارد و مخصوص این خدمات
 • ایمن سازی نمای ساختمان با بهترین کیفیت
 • تعرفه های مناسب نسبت به کیفیت خدمات
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات

خدمات پیچ رولپلاک ساختمان

پیچ رولپلاک نما گلد ساب ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک ساختمان  در سرتاسر ایرا ن با تعرفه های ارزان و با کیفیت بی همتا    کافیست با ما تماس بگیرید :09191150186

تیم گلد ساب  اماده ارائه خدمات  این مقاله با داربست و بدون داربست در سرتا سر کشور ایران می باشد.

استفاده از ابزار آلات استاندارد برای پیچ رولپلاک  نمای ساختمان  موجب افزایش ایمنی نما و جلوگیری از آسیب های احتمالی می گردد.

برطف کردن ریزش سنگ نمای ساختمان را به اصطلاح پیچ رولپلاک نمای ساختمان می گویند این خدمات  یک اصل مهم برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای مجتمع و مالک مجتمع می باشد ما تا به امروز به بیش از 5 هزار ساختمان ارائه  خدمات نمود.

مشاوره و راهنمایی پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما تیم گلد ساب آماده ارائه مشاوره و راهنمایی شما عزیزان در زمینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان در 24 ساعت 7 روز هفته می باشد .

پیچ رولپلاک نمای ساختمان با طناب

پیچ رولپلاک نما ارائه خدمات پیچ رولپلاک نما ساختمان با طناب توسط تیم گلد ساب  :در مواقعی که به دلیل کوچک وکم عرض بودن کوچه و خیابان امکان داربست بندی نمی باشد از روش راپل و طناب برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان استفاده می گردد تیم راپل کار ما از مجرب ترین افراد دارای مدرک بین المللی راپل تشکیل گردیده اند و تا به امروز به بیش از هزاران کارفرما ارائه خدمات نموده اند.

از روش راپل و طناب برای پیچ رولپلاک در مواقع زیرذ استفاده دمی گردد:

 • محدودیت های شهری
 • عرض کم خیابان
 • عدم امکان داربست بندی
 • رفت و آمد زیاد
 • نیاز به سرعت عمل بالا

هزینه پیچ رولپلاک با طناب

پیچ رولپلاک نما هزینه  پیچ رولپلاک با طناب مانند دیگر روش ها می باشد و وابستگی زیادی به متراژ کار دارد ما با استفاده از بهترین پیچ رولپلاک ها های مخصوص نما خدمات را ارائه می نماییم و به هیچ عنوان به دلیل مسئولیت پذیری اجرایی کیفیت را برای کاهش هزینه ها فدا نمی کنیم اگر به دنبال کیفیت بالا و نمای ایمن هستید با ما تماس بگیرید.

عقد قرار داد با تیم گلد ساب شامل بیمه تیم کاری  می باشد و کلیه هزینه ها را پیمانکار بر عهده می گیرد  و کارفرما می تواند با اعتماد کامل خطرات اجرای کار را به پیمانکار واگذار نماید .

خدمات دیگر ما

نماشویی

سنگسابی

کفسابی

سندبلاست خشک

کف شویی

پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما نماهای سنگی به دلیل فرسودگی مواد نگهدارنده و لرزش ها کلی ساختمان دچار ریزش و فرسودگی میگردند که این امر خطرات بسیار زیادی را هم برای عابران پیاده و هم ساکنین ایجاد می نماید .

پیچ رولپلاک نما یک امر ضروری برای داشتن نمایی مقاوم در برابر هر گونه ریزش سنگ نمای ساختمان می باشد .توسط پیچ رولپلاک نما می توان نمای ساختمان را به صورت اصولی و پایدار مقاوم سازی نمود و هزینه تعمیر نما را به حداقل رساند .

طبق قوانین کشور ایران  هر گونه حادثه ناشی از ساختمان بر عهده مالکین آن می باشد و باید تمامی اقدامات لازم را برای ایمن کردن نمای ساختمان  خود بکار ببندند .

و باید جبران خسارت را بر فرد آسیب دیده از نما را به عمل آورند .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن