پیچ رولپلاک

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

جلوگیری از ریزش سنگ نما خدماتی دیگر از تیم گلد اسب می باشد برای خدمات ایمن سازی نمای ساختمان می توانید با ما تماس بگیرید .

بهترین زوش ایمن سازی نمای ساختمان استفاده از خدمات پیچ رولپلاک سنگ  نما می باشد .

این روش می تواند تا بیست سال سنگ نما را  در برابر ریزش محافظت نماید  البته 20 سال استاندارد ایمن سازی سالختمان می باشد و معمولا تا 35 سال این روش قابل اعتماد می باشد.

 

جلوگیری از ریزش سنگ نما

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان تیم گلد ساب تا امروز مفتخر بود در زمینه جلو گیری از ریزش سنگ ساختمان و پیچ رولپلاک نما  با داشتن تیم کاری مجرب وباتجربه در کنار  ابزار به روز و پیشرفته در این زمینه به هموطنان عزیز ارائه خدمات نماید.

 

جلوگیری از ریزش سنگ نما

کاربرد پیچ رولپلاک در جلوگیری از ریزش سنگ نما

پیچ ها و رولپلاک های مورد استفاده در امر ایمن سازی نمای ساختمان مخصوص این امر بوده  و دارای استقامت بالا و ضد زنگ می باشند.

به هیچ عنوان نباید  از پیچ های غیر استاندارد و غیر گانوالیزه  در این امر  استفاده نمود.

زیرا در اثر گذشت زمان ممکن است دچار شکستگی و زنگ زدگی شود که جلوه ای زشت به نما می بخشد .

رولپلاک های مورد استفاده برای سنگ باید از نوع پروانه ای یا چنگالی و مخصوص سنگ باشند .

با روش پیچ رولپلاک نما سنگ های نمای ساختمان به بدنه ساختمان پیچ می شوند و ایستایی خود را حفظ می نمایند.

نکته :

سنگ هایی که از بدنه جدا و یا شل شده اند حتما باید تعویض و یا از سطح نما جدا و با چسب به نما چسبیده شود .وبعد از خشک شدن پیچ گردند.

دلایل ریزش سنگ نما:

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان بعد از عملیات عمرانی نما و به مرور زمان و سردی گرمی هوا واستفاد از مصالح نا مرغوب سنگ نما لغزش کرد و نمایی شمارا از زیبایی خارج میکند و بعد از مدتی باعث ریزش سنگ از نما میشود

پیچ رولپلاک نما

این امر خطراتی بسیاری دارد مانند ریزش سنگ بر سر عابریین پیاد یا اتو مبیل ها شود و برای جلو گیری از این عمل باید عملیات پیچ رولپلاک برخوردار شوید تیم گلد ساب اماده خدمات رسانی در این زمینه به صورت 24ساعت اماده مشاوره و بازدید میباشد.

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان دلایل ریزش سنگ نما

 • استفاده ازمصالح نا مرغوب
 • سردی و گرمی هوا
 • نشست زمین و ساختمان
 • قرار گیری در خیابان های پرتردود ماشین های سنگین
 • نم و رطوبت ساختمان

نحوه پیچ رولپلاک

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان روش استاندار برای پیچ و رولپلاک در هر 30سانت یک پیچ رولپلاک میباشد کا از پیچ های قالوانیزه درجه یک استفاده میشود و در سنگ های 50سانتی هر 20سانت یک پیچ رولپلاک انجام میگیرد و برای عملیات پیچ رولپلاک بهترین روش استفاده از داربست میباشد .

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان و پیچ رولپلاک نمای ساختمان برای افزایش دوام وزیبایی نمای ساختمان و عمر نما و همچنین یک روش عالی برای  بهینه کردن ایمنی نمای ساختمان در مقابل فرسودگی لقی و خطر سقوط یک امر مهم تلقی میگردد.

بهترین نوع نما هم در گذر زمان ممکن است ودگی در اثر فرسودگی و  نصب نا مطمعن و نا ایمن سنگ  دچار سستی و لرزش  و سقوط قرار بگیرد.

خدمات در تهران قم البر و قزوین با قیمت ارزان و ارائه پیچ رولپلاک نما با برترین کیفیت

تیم بست ساب  با بیش از دودهه فعالیت خدمات ساختمانی وتیم مجرب در کنار تعرفه های ارزان و کیفیت بالای خدمات اماده ارائه خدمات در سرتاسر استان تهران می باشد.

پیچ رولپلاک سنگ نما ساختمان

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان و پیچ رولپلاک مجری و تیم اجرایی خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان بست ساب با دودهه فعالیت مستمر در ارائه خدمات  و جلب رضایت صد درصدی کار فرمایان خود  آماده ارائه خدمات  نماشویی ساختمان و پیچ رول پلاک  سنگ نما در سرتاسر ایران با تیم مجرب خود  و متد ها  و روش های گوناگون   با کیفیت بالا را ارائه می نماید.

چرا پیچ رولپلاک سنگ نما

 • جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان سنگ نما از هر جنس و مدلی که استفاده گردد ممکن مسئول اجرایی آن در نما کاری و محکم کاری آن  دقتو حساسیت زیادی را خرج ندهد  و با خالی ماندن قسمت و یاپشت یک سنگ با گذشت زمان آن سنگ دچار سستی گردد  و سقوط کند .
 • سنگ نما در گذر  زمان  و مواد نگهدارنده آن  اهم از سیمان و دوغاب و چسب نما دچار سستی شده و به آرامی سنگ  از مواد نگهدارنده جدا شده و ریزش می کند  که برای جلوگیری از باید از خدمات ایمن سازی استفاده کرد.

ابزار مخصوص پیچ رولپلاک :

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان و ابزاری که برای خدمات ایمن سازی نمای ساختمان و یا همان پیچ رولپلاک ساختمان استفاده می گردد عبارتند از :

 • طناب و کمربند محافظ
 • دلر مخصوص
 • سنگ فرز و برش
 • پیچ ۶ سانتی متری مخصوص پ

و دیگر مواد لازم  که برای اجرای خدمات از آن بهره گرفته می شود.

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان و هزینه پیچ رولپلاک عوامل تاثیر گذار برهزینه پیچ رولپلاک را می توان  تاثیر پذیر از نوع جنس  و رنگ سنگ نما، رگه های موجود  و کیفیت سنگ ها،ضخامت سنگ و ابعاد  برش خرده  و نحوه فذاوری سنگ ها ،نحوه نماسازی نما،مصالح مورد مصرفی،نوع دیواری که سنگ نما بر روی آن قرار گرفته است.

انواع روش برای پیچ رولپلاک نما

 • به روش راپل یا همان طناب
 • به روش داربست
 • به روش بالا بر

پیچ رول پلاک با طناب یا همان راپل

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان و پیچ رولپلاک نما با طناب امروزه برای اینک کارها سریع و به موقع به اتمام و کم هزینه تر باشند از طناب استفاده میشود که نیرو ای با تجربه استفاده میشود که در یک جا از پشت بام مهار شده و به اسانی نیز جابجا میشود .

خطرات کار با طناب

 • افتادن ابزار بر سرعابرین پیاده
 • سقوط مصالح
 • نبودن تعادل کافی

پیچ رول پلاک با داربست

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان  وپیچ رولپلاک با داربست این روش روش قدیمی بود و هزینه ای ندارد و کمی زمان بر است ولی برای انجام کار پیچ رولپلاک بسیار معثر میباشد زیرا فردی که روی ان مشغول به کار است با داشتن تعادول و دقت بالای برخوردار است و خطرات کمتری نسبت به کار با طناب دارد .

پیچ رول پلاک بالابر

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان پیچ رولپلاک با بالابر راه بسیار خوبی میباشد اما متاسفانه این عمل فقط برای ساختمان های کم ارتفاع میباشد و برای ساختمان هلای بلند یا برج ها کارایی ندارد.

جلوگیری ازریزش سنگ نمای ساختمان وهزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان یک امر بسیار متغییر می باشد   برای بر آورد  هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمانابتدا باید  نمای مورد نظر به صورت حضوری بررسی گردد و بدون برآورد حضوری هزینه این امر امکان ناپذیر می باشد . برای بر آورد هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان کافیست  تا با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان در محل حاضر شوند ومشاوره رایگان  و بر آورد هزینه را انجام دهند .

هشدار جدیدا مشاهده گردیده افرادی سود جو  با  استفاده از ابزار غیر استاندارد و پیچ رولپلاک های  غیر استاندارد نما  شروع به ارائه خدمات با قیمت های بسیار پایین نموده و خود را  یک تیم  جدا شده از بست ساب معرفی می نمایند .

این افراد سود جو با فریب و ارائه قیمت های بسیار پایین هم شما و هم نمای ساختمان و هم عابران را در خطر قرار می دهند استفاده از پیچ رولپلاک های غیر استاندارد و ابزار آلات غیر استاندارد یعنی آسیب بیشتر به نمای ساختمان شما و افزایش خطرات احتمالی.

 

 

 

 

Design

Awesome

User Rating: 4.6 ( 1 votes)

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن