نماشویی

نماشویی در قزوین

نماشویی در قزوین

نماشوی درقزوین شرکت گلد ساب ارئه دهنده خدمات نماشویی در استان قزوین مفتخر بوده تا به امروز بیش از هزاران کار به کارفرمایان خود تحویل دهد. مفتخریم با دارا بودن یک تیم مجرب و داشتن سابقه فعالیتی و تجربه 20 ساله و ابزار آلات نویبن و جدید بهترین کیفیت را در نماشویی درقزوین  به عمل آوریم .

روش های نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان معمولا به سه روش کلی صورت می گیرد و انتخاب یکی از روش ها بسته به نوع  منطقه مجاورت کاربرد  و…. متفاومت می باشد که در ذیل به معرفی این سه روش خواهیم پرداخت:

 1. روش  نماشویی با طناب این روش  یکی از روش هایی می باشد که تیم اجرایی برای پاک کردن سطح نمای ساختمان از آن بهره می گیردند این روش به دلیل  خطرات و مشقات فراوانی که دارد  هزینه انجام کار را افزایش می دهد  ما پیشنهاد می کنیم  اگر امکان استفاده از روش های دیگر را دارا می باشید از روش های دیگر استفاده کنید.
 2. شستشوی نمای ساختمان با داربست : استفاده از داربست برای شستشوی نمای ساختمان و پاک کردن سطح نما یکی از بهترین ایمن ترینم و ارزانترین روش ها در انجام کار می باشد اگر امکان استفاده از آن را دارا می باشید  داربست بهترین و ایمن ترین و با سرعت ترین ابزار برای داشتن کیفیت بالا در خدمات می باشد .
 3. به نوع نما ارتفاع ساختمان ،روش مورد استفاده ، میزان کثیفی  و دسترسی تعیین می گردد. گلد ساب توانسته است با استفاده از ابزار آلات و دستگاه های بروز  هزینه های اضافی را کاهش داده تا بتواند با افزایش کیفیت خدمات در نماشویی ساختمان    رضایت مشتریان خود را جلب نماید .

قرار داد نماشویی ساختمان با گلد ساب

گلد ساب با ارائه قرار دادهایی با مضمون خدمات ساختمانی کیفیت کار  و رضایت کارفرما را ضمیمه می کند و با عقد قرار داد با بست ساب شما می توانید مطمعن باشید بهترین کیفیت را کسب خواهید کرد.

 مزایای نماشویی گلد ساب

 • اصل کیفیت خدمات
 • ارزانترین تعرفه های خدمات
 • مشاوره رایگان هر سوالی دارید بپرسید به تمام آن ها با علم و دانش پاسخ خواهیم داد
 • ضمانت خدمات
 • اعتماد دوطرفه میان کارفرما وکارگزار خدمات

دلایل نماشویی ساختمان

نمای ساختمان مانند لباس یک شخص می باشد  عابرین ابتدا نمای ساختمان شما را مشاهده می کنند و ذهنیت آن ها ابتدا از نمای ساختمان در مورد محل کسب و کار و سکونت شسما تشکیل می گردد  پس مهمترین دلایل در استفاده از خدمات  عبارتند از:

 • وجود آلاینده ها  در هوا و گرد غبار محیط که بر سطح نما انباشت می گردد و موجب زشتی آن می گردد.
 • باران های اسیدی  باران های اسیدی قاتل نماهای ساختمانی می باشد  و عدم شستشوی نما پس از باران های  اسییدی عمر و استقامت و پایداری نمای شما را کاهش می دهد و موجب رسوب آلاینده ها و سیاهی و لک ها در درون نما می شوند .
 • زنگ آب ها زنگ آب ها موجب خرده شدن نما ی ساحختمان و آسیب پذیری بیشتر می شوند زنگ آب به دلیل وجود فلزات ناشی از فعالیت کارخانجات و اتوموبیل ها در هوا پخش می گردند و با بارش باران بروی نما می نشینند و موجب تشکیل لکه های زرد بر روی آن می شود.
 • کثیفی در اثر فعالیت های ساختمانی  مانند ریختن گچ،سیمان ،و………. برروی نما  که جلوه بدی را به ساختمان می دهد.
 • آسیب دیدگی ناشی از آتش سوزی و انفجار  که موجب سیاه شدن نمای ساختمان  و از دست رفتن زیبایی نما می گردد.

نانو نمای ساختمان

پس از خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان  بهتر است از خدمات نانوی نمای ساختمان بهره بگیرید زیرا موجب افزایش دوام و افزایش کیفیت کارو زیبایی نما می گردد و شستشوی  نما را در دفعات بعدی راحتر کرده و در برابر باران های اسیدی مقاوم می کند .

برای انجام کار ما به تمامی نقاطه کشور رفته بصورتی که کار فرما مکانی برای اسکان تیم و فراهم کردن تجهیزات اولیه ماند اب.برق شود تا تیم کاری بلا فاصله پس ازاسکان یافتن شروع به کار کرده و طبق قرار داد کار را در روز معین شده تحویل دهند که تمامی این کار ها در قرار داد نوشته شده است و برای مطاله برای کارفرما فکس میشود.

برای نماشویی با ما در تمامی سطح قزوین تماس بگیرید تا از مشاوره از افرادی مجرب و قیمت های اثتسنایی ما بر خوردار شوید تیم کاری گلد ساب در تمامی وقت پاسخ گویی به هم وطنان عزیز قزوین میباشد .

مدت زمان نماشویی در قزوین

مدت زمان نماشوی هر سه سال یک بار میباشد به دلیل بارش های بارا و نوع هوای برایاین کهد تمامی نماها سنگی بوده و روثوب اب زنگ زدگی جرم وکثیفی نمای شما را از بیتن نبرد باید هر سه سال یک بار ان را بشوید تیمه گلد ساب اماده بستن قرار داد در قزوین میباشد .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن