نماشویی

نماشویی

نماشویی گلدساب با برترین ابزار آلات مخصوص و تیم مجرب  همواره آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران هستیم.

کافیست برای کسب آگاهی و برآورد هزینه خدمات نماشویی با ما تماس بگیرید تیم مشاورین ما 24 ساعته آماده ارائه راهنمایی شما هستند.

تجربه 15 ساله در امر  خدمات ساختمان نماشویی  و تعهد کاری ما ضامن کیفیت  سرویس های ما می باشد .

خدمات نماشویی را بدون واسطه و مستقیم از برترین شرکت ارائه دهنده تاین خدمات بخواهید .

نماشویی

نماشویی گلد ساب ارائه دهنده خدمات نماشویی ساختمان  با برترین کیفیت و تعرفه های ارزان در سرتاسر ایران ،

گلد ساب با تکیه بر دانش و تجربه تیم خود در زمینه نماشویی ساختمان  بهترین کیفیت را برای کارفرمایان خود به ارمغان می آورد.

ما با 15 سال تجربه مداوم در امر ارائه خدمات نماشویی در ایران  توانسته ایم به هزاران واحد تجاری و مسکونی خدمات رسانی نماییم.

نماشویی

گلد ساب با ضمانت کیفیت و تعرفه های خود در خدمات خدمات ارائه شده درصدد جلب رضایت شما کارفرمایان گام بر می دارد.

ما هر لحظه منتظر تماس شما و یا درخواست تماس از جانب شما هستیم تا مشاوران ما با ارائه مشاوره رایگان شما را راهنمایی کنند.

گلد ساب ارائه دهنده خدمات برتر نماشویی ساختمان در سرتاسر ایران

گلد ساب بزرگترین ارائه دهنده خدمات نماشویی ساختمان  و شستوشی نمای ساختمان  آماده ارائه خدمات در سرتاسر ایران

با تیم مجرب و بروز ترین دستگاه ها و ابزار آلات کیفیت بی همتایی را در خدمات شستشوی نمای ساختمان برایتان به ارمغان می آورد .

برای اطلاعات بیشتر که در نماشویی اوستایاب به صورت کامل پرداخته شده است می توانید بیشتر بخوانید

تماس با گلد ساب:02128423707

چرا نماشویی

 1. حفظ زیبایی ساختمان
 2. جلوگیری از تغییر رنگ نما
 3. جرم زدایی نما
 4. افزایش براقیت و درخشندگی
 5. افزایش عمر نما

 چرا نماشویی ساختمان لازم است

با نشست گرد و خاک و غبار بر روی نما و سطح آن سطح بیرونی ساختمان دچار تیرگی و جرم می گردد که این امر کل زیبایی محل سکونت و یا کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

از این رو نماشویی برای ایجاد محیطی زیبا و خوب و جذاب مورد نیاز می باشد و اگر از این خدمات استفاده نگردد  جلوه بسیار بدی را برای ناظر ین ایجاد کرده ایم .

نماشویی با طناب

ارائه خدمات نماشویی با طناب بدون نیاز به داربست و اشغال فضا با سرعت عمل بالا و کیفیت بالا خدمات با کیفیت شستشوی نمای ساختمان را با تیم ما تجربه نمایید.

قیمت های ارزان  و سرعت عمل بالا  و ارائه بهترین کیفیت  مهمترین تفاوت ما با دیگر همکارانمان می باشد .

نماشویی ساختمان بدون داربست

امروزه با گسترش دایره خدمات راپل دیگر برای شستشوی سطح نما ی بیرونی ساختمان نیازی به داربست نمی باشد.

بلکه می توان با استفاده از طناب بهترین کیفیت را با سرعتن عمل بالا بدون مزاحمت فضایی برای کار فرمایان به ارمغان آورد .

استفاده نکردن از داربست هزینه کارفرمایان را کاهش داده و هیچ گونه مزاحمتی نیز برای کسب و کار و شاکنان ایجاد نمی نماید.

خدمات نماشویی با طناب

نماشویی با طناب و راپل یکی از برترین و بهترین و پر استفاده ترین روش های شستشوی نمای ساختمان می باشد.

زیرا  عدم اشغال فضا و هزینه کم این روش می تواند  در تمام ضمینه ها کاراتر و بهتر باشد و کارفرما نیز هزینه اضافی داربست را بکاهد .

همچنین مزاحمتی  را برای کسب و کار و محل سکونت به وجود نیاورد نماشویی باطناب توسط تیم گلد ساب با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت توسط تیم مجرب راپل صورت می گیرد و می تواند کیفیت خدمات را ضمانت نماید.

چگونگی نماشویی ساختمان

در این امر نیاز به بررسی نوع نما می باشد برای مثال شستشوی نماهای سنگی با نما های کامپوزیت زمین تا آسمان فرق دارد.

و نمی تواند از یک ابزار و مواد شوینده در هردو اینها استفاده کرد زیرا آیب هایی را به آنها ایجاد می کند.

از این رو بسته به نوع جنس نما ابزار آلات و مواد مخصوص شستشوی آنها انتخاب و سپس با مخلوط با آب و دستگاه های قوی واتر جت و یا واتر بلاست بهره گرفته می شود .

پس از انتخاب ابزار آلات نمای ساختمان از بالاترین و مرتفع ترین قسمت مورد شستشو با واتر جت قرار می گیرد .

و پس از اتمام کار دوباره توسط آب خالی و بدون مواد شویند باید نما را شستشو دهیم تا از لکه و جرم دوباره جلو گیری نماییم .

تیم گلد ساب متعهد به ارج نهادن به اعتماد مشتریان خود است از این رو بهترین کیفیت را در خدمات وظیفه ذاتی خود دانسته و برای به ارمغان آوردن آن تمام تلاش خود را بکار می گیرد .

همچنین شما می توانید برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان خدمات ایمن سازی ما را نیز استفاده نمایید .

نماشویی ساختمان

نماشویی به خدمات و متد ها و روش هایی اطلاق می گرددکه برای برداشت و پاک کردن جرم و کثیفی از سطح نماهای مختلف  اعم از نماهای سنگس ،نماهای آجری،نماهای کامپوزیت ،نماهای شیشه ای  و دیگر نماها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نماشویی ساختمان

امروزه به دلیل افزایش مواد الاینده در هوا  خدمات شستشوی نمای ساختمان به یک امر واجب تبدیل گردیده است.

برای مشاهده لیست قیمت به: قیمت نماشویی ساختمان مراجعه نمایید .

زیرا آلاینده های موجود در هوا تاثیر بسیار بدی را بر روی نمای ساختمان می گذارند و موجب از دست رفتن زیبایی و گیرایی آن می گردد .

قیمت نماشویی ساختمان بسته به نوع نمای ساختمان  و میزان مساحت آن دارد .قیمت نماشویی ساختمان با مراجعه یکی از کارشناسان ما در محل بر آورد گردیده و اعلام می گردد.

از جنبه دیگر  این آلاینده ها موجب جرم و کثیفی و تشکیل زنگ آب و جرم آب  بر روی نما می گردند  و این امر باعث از بین رفتن مقاومت  و دوام آن می گردد .

و با باران های اسیدی  موجب رخنه و تغییر رنگ می گردد که صدمات جبران ناپذیری را می تواند بر سطح نما ایجاد کند .

 روش های نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان معمولا به سه روش کلی صورت می گیرد و انتخاب یکی از روش ها بسته به نوع  منطقه مجاورت کاربرد  و…. متفاومت می باشد که در ذیل به معرفی این سه روش خواهیم پرداخت:

 1. روش  نماشویی با طناب این روش  یکی از روش هایی می باشد که تیم اجرایی برای پاک کردن سطح نمای ساختمان از آن بهره می گیردند این روش به دلیل  خطرات و مشقات فراوانی که دارد  هزینه انجام کار را افزایش می دهد  ما پیشنهاد می کنیم  اگر امکان استفاده از روش های دیگر را دارا می باشید از روش های دیگر استفاده کنید.
 2. شستشوی نمای ساختمان با داربست : استفاده از داربست برای شستشوی نمای ساختمان و پاک کردن سطح نما یکی از بهترین ایمن ترینم و ارزانترین روش ها در انجام کار می باشد اگر امکان استفاده از آن را دارا می باشید  داربست بهترین و ایمن ترین و با سرعت ترین ابزار برای داشتن کیفیت بالا در خدمات می باشد .
 3. استفاده از بالا بر در نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان  استفاده از بالا بر هزینه زیادی را بر ای کارفرما ایجاد می کند  وتنها در مواقعی که امکان استفاده از  از روش های بالا نباشد و کارفرما نیاز به سرعت بالا در خدمات داشته بیاشد  استفاده از این روش می تواند بهترین گزینه باشد .هزینه بالابر برعهده کار فرما می باشد

هزینه نماشویی

هزینه نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان به عوامل بسیاری بستگی دارد  هزینه خدمات بسته به نوع نما ارتفاع ساختمان ،روش مورد استفاده ، میزان کثیفی  و دسترسی تعیین می گردد. گلد ساب توانسته است.

با استفاده از ابزار آلات و دستگاه های بروز  هزینه های اضافی را کاهش داده تا بتواند با افزایش کیفیت خدمات در نماشویی ساختمان    رضایت مشتریان خود را جلب نماید .

قرار داد نماشویی ساختمان با گلد ساب

گلد ساب با ارائه قرار دادهایی با مضمون خدمات ساختمانی کیفیت کار  و رضایت کارفرما را ضمیمه می کند و با عقد قرار داد با بست ساب شما می توانید مطمعن باشید بهترین کیفیت را کسب خواهید کرد.

 مزایای نماشویی گلد ساب

گلد ساب یکی از برترین ارائه دهنده خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ساختمان خود را موظف به کسب رضایت کارفرما  می داند مزایای گلد ساب عبارتند از :

 • اصل کیفیت خدمات
 • ارزانترین تعرفه های خدمات
 • مشاوره رایگان هر سوالی دارید بپرسید به تمام آن ها با علم و دانش پاسخ خواهیم داد
 • ضمانت خدمات
 • اعتماد دوطرفه میان کارفرما وکارگزار خدمات

دلایل نماشویی ساختمان

نمای ساختمان مانند لباس یک شخص می باشد  عابرین ابتدا نمای ساختمان شما را مشاهده می کنند و ذهنیت آن ها ابتدا از نمای ساختمان در مورد محل کسب و کار و سکونت شسما تشکیل می گردد  پس مهمترین دلایل در استفاده از خدمات  عبارتند از:

 • وجود آلاینده ها  در هوا و گرد غبار محیط که بر سطح نما انباشت می گردد و موجب زشتی آن می گردد.
 • باران های اسیدی  باران های اسیدی قاتل نماهای ساختمانی می باشد  و عدم شستشوی نما پس از باران های  اسییدی عمر و استقامت و پایداری نمای شما را کاهش می دهد و موجب رسوب آلاینده ها و سیاهی و لک ها در درون نما می شوند .
 • زنگ آب ها زنگ آب ها موجب خرده شدن نما ی ساحختمان و آسیب پذیری بیشتر می شوند زنگ آب به دلیل وجود فلزات ناشی از فعالیت کارخانجات و اتوموبیل ها در هوا پخش می گردند و با بارش باران بروی نما می نشینند و موجب تشکیل لکه های زرد بر روی آن می شود.
 • کثیفی در اثر فعالیت های ساختمانی  مانند ریختن گچ،سیمان ،و………. برروی نما  که جلوه بدی را به ساختمان می دهد.
 • آسیب دیدگی ناشی از آتش سوزی و انفجار  که موجب سیاه شدن نمای ساختمان  و از دست رفتن زیبایی نما می گردد.

نانو نمای ساختمان بعد از نماشویی

پس از خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان  بهتر است از خدمات نانوی نمای ساختمان بهره بگیرید زیرا موجب افزایش دوام و افزایش کیفیت کارو زیبایی نما می گردد و شستشوی  نما را در دفعات بعدی راحتر کرده و در برابر باران های اسیدی مقاوم می کند .

پیچ رولپلاک نمای ساختمان قبل از نماشویی

پیچ رولپلاک نمای ساختمان یکی از بهترین روش ها برای داشتن  نمای ایمن می باشد  بهتر است نمای ساختمان به وسیله پیچ رولپلاک نمای ساختمان در برابر  ریزش و سقوط بر روی سر عابران پیاده در ساختمان بهره گرفت تا در مقابل خطرات مصون سازی صورت گیرد .

ایمنی در نماشویی

ایمنی در نماشویی ساختمان  رعایت ایمنی یک نکته اصلی می باشد  زیرا شستشوی نمای ساختمان یکی از پر خطر ترین شغل های جهان می باشد که نیاز به دانش و تجربه در کنار استفاد از لوازم ایمنی می باشد .

دستگاه نماشویی ساختمان

دستگاه نماشویی ساختمان  دستگاه های سه فاز می باشند که برای  افزایش فشار آب استفاده میگردد عمده ترین دستگاه های نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان  عبارتند از:

واتر جت و واتر سندبلاست  از دستگاه واتر جت  در امر شستشوی نمای ساختمان های سنگی که لایه های سخت بر روی آن ها وجود ندارد استفاده میگردد و از دستگاه واتر سند بلاستر برای پاک کردن و لایه برداری  از سطح نما استفاده میگردد در این دستگاه آب به همراه سیلیس  برای پاک کردن رنگ جرم و کثیفی لکه های سخت از روی نما بهره گرفته میشود.

استفاده از دستگاه واتر سندبلاستر  هزینه نماشویی ساختمان را 10 درصد افزایش می دهد از این دستگاه برای نماهای ضعیف نمی توان استفاده کرد زیرا موجب آسیب به نما میگردد و بیشتر برای  نماهای آجری از این دستگاه استفاده می گردد.

بهترین روش نماشویی ساختمان

بهترین روش نماشویی ساختمان استفاده از داربست می باشد زیرا هم موجب کاسته شدن هزینه ها ی اجرائی و هم سرعت کار را بسیار بالا خواهد برد  نقاط قوت داربست نیز ایمنی تیم اجرائی می باشد و درکنار تمام مزایا  افزایش کیفیت توسط روش شستشوی نمای ساختمان  توسط داربست می باشد.

نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی ساختمان با طناب امروزه یکی از پرکاربدترین روش های شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ساختمان می باشد به دلیل سرعت بالا در انجام کار و همچنین افزایش روند  و بازدهی بالا این روش مورد استفاده و درخواست مشتریان میگردد مهترین دلیل برای استفاده از نماشویی ساختمان با طنا  عدم اشغال فضا می باشد .

البته روش نماشویی ساختمان با طناب معایبنی نیز دارد که عبارتند از :

 • خطرات بسیار بالا
 • هزینه بالاتر
 • عدم تسلط کافی که گاها موجب کم شدن کیفیت خدمات می گردد.

کیفیت خدمات

کیفیت نماشویی ساختمان به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهترین ها را می توان به شرح زیر بیان داشت :

تجربه و دانش تیم اجرائی

تجربه و دانش در نحوه انجام کار یک لازمه مهم در ارائه خدماتی با کیفیت می باشد که نیازمند سالها کسب تجربه می باشد گلد ساب با دارا بودن تیم مجرب خود کیفیت خدمات نماشویی ساختمان خود را ضمانت می کند  برترین کیفیت را با اتکا به دانش و تجربه خود برایتان به ارمغان خواهیم آورد.

لوازم و ابزارآلات مورد استفاده

ابزار الات یک رکن اساسص-ی در ارائه خدماتی با کیفیت می باشد برای داشتن نمایی تمیزتر و حتی زیباتر می توانید از خدمات سندبلاست خشک هم استفاده نمایید .

نماشویی با راپل

نماشویی توسط تیم راپل  توسط چند نفر راپل کار صورت می گیرد .استفاده از تیم راپل تنها برای کار های بزرگ و برج ها مورد استفاده قرار می گیرد  زیرا برای انجام خدمات با طناب  مدت زمان بسیار زیادی نیاز می باشد و برای کاهش این مدت زمان از راپل کاران حرفه ای بهره گرفته می شود .

گلد ساب با  دارا بودن تیم حرفه ای راپل آماده ارائه خدمات برای برج ها و مساحت های بزگ می باشد کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی یک امر بسیار متغییر می باشد و باید در محل برآورد هزینه صورت بگیرد .شستشوی نما و نماشویی قیمت ثابتی را دارا نمی باشد و برای برآورد هزینه باید تیم مشاورین ما کار شما را بازدید و در محل قیمت گذاری گردد.

نماشویی کامپوزیت

نماهای کامپوزیت به دلیل حساسیت بالا نیاز به دانش و مهارت و مواد شوینده مخصوص خود در زمینه خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ساختمان دارند استفاده از ابزار آلات غیر استاندارد و مواد غیر مخصوص می تواند  آسیب  های جبران ناپذیری را به نمای ساختمان شما وارد نماید .

حتما توجه نمایید از مواد شونده مخصوص کامپوزیت استفاده گردد در غیر این صورت می تواند موجب سوختگی رنگ کامپوزیت گردد.

نماشویی در تهران

تیم گلد ساب با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در زمینه شستشوی نمای ساختمان و با دارا بودن ابزارآلات استاندارد شستشوی نمای ساختمان آماده ارائه خدمات در سرتاسر استان تهران با بهترین کیفیت و تعرفه های ارزان می باشد .

بیمه تیم کاری

پرسشی که همواره کارفرمایان بیشتر از ما درباره آن می پرسند بیمه کارکنانمان و همکارانمان می باشد  گلد ساب تمام تیم خدماتی خود را بیمه نموده و همچنین دارای بیمه مسئولیت مدنی پیمانکاری می باشد و در عقد قرار داد تمام مسئولیت را بر عهده میگیرد برخلاف دیگر شرکت ها تمامی عواقب ناشی کار را ما در قرار داد هایمان بر عهده می گیریم و شما نیازی نیست نگران حوادث ناشی از کار و کارفرمایی باشید.

نماشویی در کرج و البرز

تیم گلد ساب با ارائه خدمات به بیش از هزاران کارفرما در کرج و البرز همواره آماده ارائه خدمات در این مناطق می باشد با یک تماس شما تیم ما در محل حاصر می گردند.

مدت زمان تکرار نماشویی

مدت زمان تکرار نماشویی بسته به محیط دارد برای مثال  پیشنهاد میگردد در استان تهران هر 2 سال یکبار نماشویی و شستشوی نمای ساختمان تکرار گردد تا زیبایی ساختمان حفظ گردد و بتوان نمایی زیبا را داشت

اما در استان هایی مانند سمنان می توان تکرار این خدمات را هر 4 سال یکبار استفاده کرد .

مزیت های نماشویی ساختمان

مزیت های نماشویی و شستشوی نمای ساختمان  را می توان در قالب چند ویژگی زیر دانست:

 • تثبیت رنگ نمای ساختمان
 • افزایش مقاومت نمای ساختمان
 • زیبا تر شدن و درخشندی نمای ساختمان
 • شناخت نقاط آسیب دیده نمای ساختمان
 • برطرف کردن مشکلات احتمالی نما مانند ریزش نما در صورت درخواست کارفرما از ریزش نما توسط پیچ رولپلاک جلوگیری به عمل می آید.
 • تمیز شدن پنجره وشیشه های نمای ساختمان

ضمانت کیفیت خدمات نماشویی

تیم گلد ساب با استفاده از برترین ابزار آلات و مواد و مصالح مخصوص شستشوی نمای ساختمان برترین کیفیت و زیبایی و درخندگی نمای ساختمانتان را برای شما به ار مغان می آورد همواره آماده مشاوره و جوابگوی پرسش های شما عزیزان هستیم.

کیفیت خدمات ما تصادفی نیست بلکه حاصل دودهه فعالیت خدمات رسانی به شما عزیزان در سرتاسر کشور ایران می باشد و ما برای جلب رضایت کارفرمایانمان تدابیر خاصی را در نظر گرفته ایم و مهمترین آن ارائه خدماتی با کیفیت با تعرفه های ارزان می باشد .

نماشویی با واتر جت

واتر جت پر استفاده ترین دستگاه نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان می باشد واتر جت دستگاهی است که آب را با فشار بسیار بالایی بر روی سطح نما پرتاب می کند این دستگاه بر دو نوع می باشد و مستقیم از آّ شهری تغزیه می کند .

واتر جت آب گرم : استفاده از این واتر جت برای نماهایی که بسیار دچار کثیفی شده اند مورد استفاده میگردد الیته استفاده از واتر جت آب گرم می تواند آسیب هایی را به نما مخصوصا در فصل سر سال مانند زمستان وارد نماید و موجب ترک نما در عملیات نماشویی شود و ما همواره بر استفاده از واتر جت آب سرد تاکید می کنیم .

واتر جت آب سرد برای تمامی نماها مورد استفاده قرار میگیرد و در مواقع بالا بودن جرم و کثیفی و لکه های سخت از سیلیس و دیگر مواد شوینده نما در کنار واتر جت استفاده میگردد هر نمایی بسته به نوع خود مواد و مصالح مخصوص به خود را برای شستشو دارد .

نماشویی شیشه های نمای ساختمان

شیشه های ساختمان و مجتمع ها همواره دچاره کثیفی می گردند که نیاز به پاک کردن و نماشویی شیشه و نماشویی پنجره ها به صورت دوره ای دارند گلد ساب با عقد قرار داد با تخفیفات ویژه آماده ارائه خدمات به صورت دوره ای می باشد خدمات دوره ای بسیار پایینتر از خدمات یکباره می باشد شما با عقد قرار داد با تیم ما همواره پشتیبانی ما را در اختیار خواهید داشت کافیست برای عقد قرار داد و بر آورد هزینه با ما تماس بگیرید ما همواره بهترین کیفیت را با پشتیبانی ویژه را برای شما کارفرمای عزیز به ارمغان می آوریم .

تیم ما  را مجرب ترین افراد که تجربه ای بیش از چند دهه فعالیت را دراختیار دارند و وبا مجهز ترین ابزار آلات و بهترین دستگاه ها حافظ زیبایی نمای ساختمان شما عزیزان می باشند ما همواره بر رضایت مشتریانمان تاکید داشته ایم و در همین منظور تخفیفات ویژه را در کنار کیفیت بی همتا را در خدماتمان برای شما در نظر گرفته ایم .

شسشتوی پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی  امروزه در سازمان ها و خانه های مسکونی کاربرد دارد. به دلیل حساسیت پنل های خورشیدی نیاز به دانش و مهارت کافی برای شستشوی این ابزار می باشد به شما اطمینان می دهیم بهترین کیفیت را  به ارمغان می آوریم و پنل های خورشیدی را با ابزار آلات مخصوص  مورد شستشو قرار می دهیم تا دچار آسیب نگردند .

نماشویی ساختمان ارزان

نماشویی ساختمان ارزان ،گلد ساب در فصل پاییز و زمستان 97 با ارائه تخفیفات ویژه  آماده ارائه خدمات می باشد .تخفیفات ویژه شامل   کاستن از دایره سود خود به دلیل درک وضعیت اقتصادی هم وطنان عزیزمان بر آن شدیم تا از دایره سود خود کاسته و خدمات را با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت ارائه نماییم تا قدر دان اعتماد شما عزیزان به تیم گلد ساب  باشیم  همواره برای  داشتن یک نمای زیبا در کنار شماییم کافیست با ما تماس بگیرید.

ما در همین نزدیکی کنار شماییم با یک تماس شما می توانید درخواست مشاوره حضوری دهید مشاورین ما در محل حاضر می شوند.

تاریخچه نماشویی را می توانید در لینک زیر بخوانید که ویکی پدیا به صورت کامل مقاله ای قرار گرفته است

نماشویی با تیم مجرب و کیفیت بالای خدمات .

نماشویی تخفبف

طرح ویژه پاییزانه گلد ساب برای کار فرمایانش :

در این طرح میتوان از تخفیفات ویژه تیم کاری گلد ساب بر خوردار شوید ما برای رضایت و جلب مشتریان با دریافت کار مزد کم وبا اجرای کار در تایمی بسیار کوتاه و اجرای کاری بسیار عالی و یک دست با رضایت مشتری شویم

پیشناد تیم کاری گلد ساب به کارفرمایان برای شستشویی نمای داخلی وبیرونی ساختمان

پیشنهاد ما رای کارفرمایان برای شستو شویی بهتر نما استفاده از داربست میباشد و این عمل برای کار فرمایان بهتر است به دلیل این که پیش روی کار بسیار بیشترشد وه کیفیت کار نسبت به تناب و راپل بیشتر است زیرا فردی که بروی داربست در حال نماشویی است کنترل بیشتری بر روی کار دارد .

این عمل نسبت به این که با راپل یا همان تناب که فرد اویزان شده و مشغول شستو شوی میباشد 1متر در1 متر را میتواند بشوید و ممکن است گوشه ای از کار دید نشود و بماند که در تیم گلد ساب این عمل باعث ناراحتی میشود ولی به نظر مشتریان برای هزینه کمتر و تایمه بالا ازتناباستفاده مینمایند.

ولی این عمل را از یاد برده که به چه دلیل هزینه کردن برای دید بهتر ساختمان و تمیزی توصیه ما به مشتریان برای تمیز نگه داشتن نما استفاده نانو بعد ازشستوشوی نما میباشد که این عمل باعث  میشود تا نمای ساختمان دیرتر کثیف شود تیم کاری گلد ساب اماده بستن قرار داد و مشاوره به همشهریان محترم در تمامی نقاط زیبای کشور هستیم.

قرارداد نماشویی

نوشتن قرارداد به صورت زیرمیباشد :

برگ قرار داد با امضای بازدید کنند صورت گرفته که با تعیین قیمت کار و نحوه انجام کار صورت میگیرد که مبلغی ازکارروزشروع کار گرفته شده و مبلغ باقیمانده در اتمام کار دریافت میشود .تخفیفات قبل ازقرار داد داده شده و بعد تیم کاری مشغول کار میشوند مابرای بهترپیش رفتن کار ازافرادی مجرب و جوان استفاده میبشود.

برای انجام کار ما به تمامی نقاطه کشور رفته بصورتی که کار فرما مکانی برای اسکان تیم و فراهم کردن تجهیزات اولیه ماند اب.برق شود تا تیم کاری بلا فاصله پس ازاسکان یافتن شروع به کار کرده و طبق قرار داد کار را در روز معین شده تحویل دهند که تمامی این کار ها در قرار داد نوشته شده است و برای مطاله برای کارفرما فکس میشود.

مشاوره رایگان در زمینه شستشوی نمای ساختمان

شما با تماس با تیم گلد ساب می توانید از مشاوره رایگان در زمینه شستشوی نمای ساختمان  و نماشویی بهره مند گردید تمام ومشاورین ما آماده هستند .

در 24 ساعت هفت روز هفته بدون تعطیلی به تمام پرسش ها و در خواست های شما پاسخ دهند با یک تماس شما می توانید از مشاوره حضوری تیم نماشویی نیز بهره مند گردید .

ضمانت کیفیت خدمات شستشوی نما

تیم نماشویی گلد ساب تمامی خدمات خود از جمله خدمات نماشویی خود را به صورت کامل ضمانت کرده و این اطمینان را می دهد.

هرگونه مشکل در خدمات ارائه شده را با کمال احترام تا 3 ماه بعد از ارائه خدمات به صورت رایگان و در سریعترین زکمان بر طرف می کند .

بزرگترین اعتبار ما و سرمایه ما اعتماد شما کارفرمایان عزیز می باشد که همواره با تمام توان و قدرت برای جلب اعتماد و رضایت شما بهترین کیفیت را ارائه می نماییم .

و امیدواریم همیشه و در همه حال قدر دان اعتماد شما عزیزان بوده باشیم .

چرا شستشوی نمای ساختمان را به تیم گلدساب بسپارید

 • تعهد در ارائه خدمات با کیفیت و. استاندارد بین المللی
 • تیم مجرب و کاملا آموزش دیده و دارای مدارک و تجربه کافی
 • بیمه حوادث کامل که کارفرما را مبرا می نماید .
 • قرارداد رسمی
 • سابقه 20 ساله در امر ساختمان
 • صداقت کاری
 • پشتیبانی کارفرمایان بعد از اتمام فعالیت
 • جلب رضایت 100 درصدی شما
 • دارای مجوز های رسمی
 • مورد تایید اوستایاب

واتر جت

برای شستشوی نما از دستگاه واتر جت های بسیار قوی استفاده می گردد .دستگاه واتر جت صنعتی آب را با فشار بالا از درون مخزن خود به بیرون هدایت میکند و از طریقه کارتکی مخصوص موجب پاک شدن سطح نما و لایه برداری می گردد.

واتر جت

مفتخریم برترین شرکت ارائه دهنده خدمات نماشویی ساختمان در ایران هستیم و توانسته ایم به هزاران هم وطن تا به امروز ارائه خدمات نماییم .

با بیش از 15 تیم ارائه خدمات با سرعت العمل بسیار بالا نیاز شما به خدماتمان را برطرف می نماییم .

بیمه تیم اجرایی با تمام مسئولیت

شرکت نماشویی گلد ساب تمام نفرات خود با بیمه حوادث و تکمیلی و خدمات را با ایمنی بسیار بالا ارائه می نماید.

با عقد قرار داد با تیم ما از لحاظ خطرات و ایمنی تیم کار و ایمنی خدمات اطمینان لازم را داشته باشید .

گلد ساب امین اعتماد تمام کارفرمایان به خود است و وجدان کاری را سرلوحه اخلاق کاری و رضایت مشتری را تمام هدف خود از ارائه خدمات می داند .

ما هیچ گاه کیفیت خدمات نماشویی خود را قربانی مسائل دیگر نمی کنیم .

شما عزیزان  می توانید در بخش نمونه کار های تیم و شرکت ما نتایج حاثلهاز خدماتمان را ببینید .

بیش از 13 تیم مجرب  گلد ساب همواره آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور برای پروژه های کوچک و بزرگ می باشند .

با تماس و درخواست خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن شروع به ارائه خدمات می نماییم .

همچنین تیم ما برای کارفرمایانی که در ماه های آذر و دی سفارش خدمات ثبت نمایند 10 درصد تخفیف ویژ] نماشویی و اعتماد از ما دریافت می نمایند .

خدمات نماشویی در تمام روز های سال

تیم کلد ساب برای عدم مزاحمت امر شستشوی نما  آماده ارائه خدمات نماشویی در تمام روز های سال حتی ایام تعطیل نیز می باشد .

این امر به دلیل احترام  به مشتریانمان صورت می گیرد تا مزاحمتی برای سازمان ها و کسب و کار ها به وجود نیایید .

با تماس با ما می توانید زمان مورد انتخاب خودتان را برای ارائه خدمات اعلام نمایید .

ما برای شما خدمات را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهیم .

اگر نیاز باشد خدمات را با چند تیم برای اتمام سریع تر ارائه می کنیم

نماشویی دوره ای

کلیه سازمان ها و شرکت ها می توانند به صورت دوره ای در خواست خدمات نماشویی را با عقد قرار داد به تیم ما بسپارند .

در صورت درخواست دوره ای خدمات تخفیفات ویژه در هزینه ها اعمال می گردد.

خدمات نماشویی با مواد نانو

تیم گلد ساب آماده ارائه خدمات نانو نمای ساختمان بعد از نماشویی می باشد ارائه این دو خدمات باهم با تخفیفات ویژه ارائه می گردد.

خدمات با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت و سرعت ارائه بالا ویژگی های برتر تیم ما می باشد .

نماشویی

Design

نماشویی ساختمان

ارائه بهترین کیفیت در نماشویی ساختمان در سرتاسر کشور

User Rating: 1.35 ( 1 votes)
برچسب ها

‫7 نظرها

  1. مهدی جان بازار رقابتی شدید این امکانو به ما نمیده و همچنین نمیشه بدون بازدید کار قیمت واقعی رو اعلام کرد اگر تمایل دارین با ما تماس بگیرید برای استعلام هزینه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن