نماشویی

نما شویی در استان زنجان

تیم کاری وشرکت گلدساب مفتخربوده با بیشازبیست سال سابقه درخشان اماده خدمات دهی به هم وطنانن عزیزدر سرتاسر استان زنجان میباشد تیم گلد ساب مفتخربوده تا امروزبیش از هزاران پروژ دراستان زنجان به کارفرمایان خود تحویل دهد و ازاعتماد شما عزیزان سپاس گذاریم

نماشویی دراستان زنجان

تیم وشرکت کاری گلد ساب مفتخر است در تمامی نقاط استان زنجان اماد ارئه خدمات نماشویی میباشد

چرا گلد ساب

تیم کاری گلد ساب با داشتن تیمی مجرب وبا تجربه در زمینه خدمات نماشویی اماده بستن قرار داد و بازدید از کار کارفرمایان عزیز در تمامی طول روز میباشد با تماس گرفتن از ما از خدمات مشاوره از افراد باتجربه برخوردار شوید.

نماشویی در مجموع سه روش به کار گرفته می شود که به اختصار به معرفی آن خواهیم پرداخت:

  • در روش اول، فرآیند شستشو با استفاده از آب صورت می پذیرد. چرا که جرم و کثیفی زیادی وجود نداشته و با استفاده از آب نمای ساختمان دوباره زیبایی خود را به دست خواهد آورد.
  • در روش دوم، از آب و سیلیس به صورت همزمان استفاده می گردد که سبب می شود که جرم های سخت و لکه ها به سادگی از روی نما پاک شود.
  • روش سوم نیز بیشتر برای تمیزی گرانیت و برخی سنگ ها و از بین بردن ماسه شسته استفاده گردیده و در فرایند آن از اسید اسفاده می گردد. این روش به نام «اسیدشویی» نیز معروف است.

ایمنی در نماشویی

ایمنی در نماشویی ساختمان  رعایت ایمنی یک نکته اصلی می باشد  زیرا شستشوی نمای ساختمان یکی از پر خطر ترین شغل های جهان می باشد که نیاز به دانش و تجربه در کنار استفاد از لوازم ایمنی می باشد .

دستگاه نماشویی ساختمان

دستگاه نماشویی ساختمان  دستگاه های سه فاز می باشند که برای  افزایش فشار آب استفاده میگردد عمده ترین دستگاه های نماشویی ساختمان و شستشوی نمای ساختمان  عبارتند از واتر جت و واتر سندبلاستر  از دستگاه واتر جت  در امر شستشوی نمای ساختمان های سنگی که لایه های سخت بر روی آن ها وجود ندارد استفاده میگردد و از دستگاه واتر سند بلاستر برای پاک کردن و لایه برداری  از سطح نما استفاده میگردد در این دستگاه آب به همراه سیلیس  برای پاک کردن رنگ جرم و کثیفی لکه های سخت از روی نما بهره گرفته میشود.

استفاده از دستگاه واتر سندبلاستر  هزینه نماشویی ساختمان را 10 درصد افزایش می دهد از این دستگاه برای نماهای ضعیف نمی توان استفاده کرد زیرا موجب آسیب به نما میگردد و بیشتر برای  نماهای آجری از این دستگاه استفاده می گردد.

بهترین روش نماشویی ساختمان

بهترین روش نماشویی ساختمان استفاده از داربست می باشد زیرا هم موجب کاسته شدن هزینه ها ی اجرائی و هم سرعت کار را بسیار بالا خواهد برد  نقاط قوت داربست نیز ایمنی تیم اجرائی می باشد و درکنار تمام مزایا  افزایش کیفیت توسط روش شستشوی نمای ساختمان  توسط داربست می باشد.

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی یک امر بسیار متغییر می باشد و باید در محل برآورد هزینه صورت بگیرد .شستشوی نما و نماشویی قیمت ثابتی را دارا نمی باشد و برای برآورد هزینه باید تیم مشاورین ما کار شما را بازدید و در محل قیمت گذاری گردد.

نماشویی کامپوزیت

نماهای کامپوزیت به دلیل حساسیت بالا نیاز به دانش و مهارت و مواد شوینده مخصوص خود در زمینه خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ساختمان دارند استفاده از ابزار آلات غیر استاندارد و مواد غیر مخصوص می تواند  آسیب  های جبران ناپذیری را به نمای ساختمان شما وارد نماید .

حتما توجه نمایید از مواد شونده مخصوص کامپوزیت استفاده گردد در غیر این صورت می تواند موجب سوختگی رنگ کامپوزیت گردد.

تیم و شرکت گلد ساب اماده بستن قرارداد در تمامی اراک با کار فرمایان عزیزمیباشد با تماس با ما میتوانید مشاوره ازافراد با تجربه و مجرب ما استفاده کنید.

نماشویی اجر

نما های اجری نسبت به سایر نماها میبایستی بادقت بیشتر وتمرکز بیشتر انجام گردد ونیز در بیشتر مواقع چون عمر اجر نمابالاست و امکان ریختگی و زدگی بالاست با احمال کاری بالا باید اجراگردد.

ونیز در شستشو نما اجری در استفاده از مواد شستشو اجر دقت کرد که موادسایشی بیش از حد واردمجاری دستگاه نشود چون لعاب اجر رااز بین میبرد.

تیم مجرب گلدساب اماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در استان زنجان میباشد می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن